fbpx

Odbierz 7 PLAKATÓW BHP - 1 KAŻDEGO DNIA
autorski zestaw o wartości 483 zł

Popraw bezpieczeństwo pracowników dzięki PLAKATOM BHP

PLAKATY BHP to skuteczne narzędzie do promowania BHP

plakaty bhp angelina rajda tasior szkolenia bhp ocena ryzyka zawodowego instrukcje bhp

Zapisz się i odbierz bezpłatnie 7 PLAKATÓW BHP - gotowych do wydruku

Dzięki PLAKATOM BHP:

Dla kogo są PLAKATY BHP ?

Właściciele firm, Managerowie, Kierownicy, Brygadziści

chcą mieć pewność, że ich pracownicy są dobrze przeszkoleni i świadomi zagrożeń związanych z pracą, a plakaty BHP są jednym z narzędzi, które mogą pomóc w realizacji tego celu.

Inspektorzy BHP, Specjaliści HR, Inspektorzy P.POŻ

są odpowiedzialni za bezpieczeństwo i higienę pracy w danej firmie, a plakaty BHP są ważnym narzędziem w promowaniu kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy i mogą pomóc w zapobieganiu wypadkom przy pracy. Są innowacyjnym narzędziem i mogą być odebrane przez Kierownictwo jako ważna inicjatywa i aktywne zaangażowanie Inspektora w poprawę warunków BHP.

Pracownicy

plakaty BHP mają funkcję aktualizacji wiedzy, a przestrzeganie zasad BHP staje się integralną częścią codziennej pracy każdego pracownika, co może przyczynić się do poprawy ogólnego poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Chcę promować bezpieczne warunki pracy oraz oraz zapobiegać wypadkom i chorobom zawodowym.

MIEJSCA, gdzie możesz umieścić PLAKATY BHP

Na korytarzach i w holach

miejsca, przez które przechodzi duża liczba osób, np. pracowników, klientów, kontrahentów.

W miejscach pracy

w pobliżu urządzeń i maszyn, które stanowią potencjalne zagrożenie dla pracowników, aby przypominać o zasadach bezpieczeństwa przy ich obsłudze.

Na terenie zakładu

np. na ogrodzeniu, bramie wjazdowej, aby przypominać o zasadach bezpieczeństwa przy poruszaniu się po terenie zakładu, np. ograniczeniu prędkości, używaniu odblasków, zachowaniu ostrożności przy poruszaniu się w pobliżu ciężarówek czy wózków widłowych.

W szatniach i pomieszczeniach socjalnych

w miejscach, gdzie pracownicy przebywają podczas przerw, aby przypomnieć im o zasadach bezpieczeństwa w pracy.

W pomieszczeniach biurowych

aby przypominać o zasadach bezpieczeństwa związanych z pracą przy komputerze, ergonomicznym ustawieniu stanowiska pracy, zapobieganiu wypadkom w pracy.

W miejscach, gdzie wymagana jest szczególna uwaga

np. w miejscach, gdzie przechowywane są niebezpieczne substancje chemiczne, czy w miejscach, gdzie jest zwiększone ryzyko wypadków, np. przy schodach lub na rampach.

AUTOREM PLAKATÓW JEST:  ANGELINA RAJDA-TASIOR

Mówi o sobie: „Pomagam przedsiębiorcom zapobiegać wypadkom przy pracy oraz poprawiam ich wizerunek jako Pracodawcy”.

Tworzy plakaty BHP z myślą o zapobieganiu wypadkom przy pracy. Od ponad 13 lat pomaga przedsiębiorcom zapewniać bezpieczne warunki pracy w firmach, w różnych branżach. Zarządza własną firmą „PROFIL BHP”, jest znana z interesujących szkoleń BHP, które zapadają w pamięć. Jako audytor systemu ISO 45001 przeprowadza audyty BHP. Jest inspektorem ochrony przeciwpożarowej i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Jak twierdzi, BHP to nie tylko jej praca, to również jest jej pasja.

Zapytana o sens BHP – odpowiada: „Zdaję sobie sprawę, że BHP nie jest w modzie, ale mimo to cały przekonuję pracodawców i pracowników, że WARTO. Uważam, że kwestie BHP są bardzo często lekceważone, pomijane i spychane na boczny plan, dlatego chcę zmienić takie podejście. 

Obecnie pracuję nad moim autorskim „systemem GOALS – zapobiegania wypadkom przy pracy„, który będzie oparty o metodę analizy i predykcji zdarzeń potencjalnie wypadkowych.

plakaty bhp angelina rajda tasior szkolenia bhp ocena ryzyka zawodowego instrukcje bhp

Opinie moich Klientów

0
Liczba pobrań
plakaty bhp angelina rajda tasior szkolenia bhp ocena ryzyka zawodowego instrukcje bhp

Chcę promować bezpieczne warunki pracy oraz oraz zapobiegać wypadkom i chorobom zawodowym.

×
×

Koszyk